Wszystko, co osiągnąłem w swoim życiu, zawdzięczam ciągłym szkoleniom.

Od 1994r. Rozpocząłem swoją ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Przez wszytskie te lata regularnie uczę się i rozwijam swoje umiejętności. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu sprzedaży, zarządzania czasem, wystąpień publicznych, psychologi sukcesu, zarządzania zespołami ludzkimi, kreowania wizerunku, a także negocjacji, zasad wywierania wpływu, moderacji i facylitacji, edukacji finansowej oraz komunikacji, przywództwa.

Aby zdobyć tę wiedzę, jeździłem po całym świecie, szkoląc się u najlepszych trenerów, takich jak Anthony Robbins, Bryan Tracy, Bodo Schafer, Robert Kiyosaki, T. Harv Eker, Blair Singer, Eric Worre, Robert Cialdini oraz Tom Schreider.

Jestem licencjonowanym trenerem systemu strukogram IPSA.

Scan0001
Certificate_Fonts_Helvetica-Light Witold Castti-1

STRUCTOGRAM® to szwajcarski system coachingowy stosowany na całym świecie, oparty na trójstronnej teorii mózgu opracowanej przez prof. Dr. Paul MacLean. U podstawy tego systemu jest analiza biostruktury, która pokazuje biologiczne uwarunkowania naszej natury, pozwala nam odkryć i w pełni wykorzystać nasz potencjał – zgodnie z naszymi predyspozycjami iz pełną świadomością naszych mocnych stron i naszych potencjalnych sektorów.

Każdy z nas ma sukces i sukces w trzech częściach, zmieniając się inaczej i wyraźnie, naszego mózgu. Mózg działa jak jeden, ale każda część reaguje na różne i dobrze zidentyfikowane zachowania. Każdy z nas korzysta z trzech części mózgu o innej intensywności, w unikalny i zupełnie inny sposób. W jednej osobie dominuje jedna część, a druga dominuje inna – dają one oczywistą tendencję do pewnych preferencji behawioralnych i charakterystycznych procesów decyzyjnych lub wyborów życiowych.

STRUCTOGRAM® jest jedynym systemem na rynku skupiającym się na ludzkiej naturze, a nie na zachowaniach, które pochodzą z natury i najczęściej różnią się.

Zapraszamy na stronę www.structogram.pl aby dowiedzieć się więcej.